Data: 04.06.2016
 
Udostępnij:
 

Szkolenie w czerwcu dla Kadry FTS-Polska

 

Federacja Tańca Sportowego zaprasza pary kategorii Młodzież, Młodzież Starsza i Dorośli będących członkami Kadry FTS-Polska do udziału w zgrupowaniu szkoleniowym w czerwcu 2016 r.

Terminy:
Standard: 23-25.06.2016
Latin: 25-27.06.2016

Miejsce: Elbląg, budynek Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, Plac K. Jagiellończyka 1

Szkoleniowcy: Pietro Braga, Lasse Odegaard, Alexander Melnikov, Svetlana Tveranovich, Iwona Golczak

Informujemy, że w zgrupowaniu szkoleniowym mogą wziąć udział również tancerze FTS niebędący członkami Kadry FTS-Polska po uiszczeniu opłaty w wysokości 250 zł od osoby.

Warunki uczestnictwa:
- dla członków Kadry FTS-Polska - obecność na liście Kadry FTS-Polska w kategorii Młodzież, Młodzież Starsza, Dorośli
- Przesłanie do dnia 17.06.2016 r. wypełnionej karty zgłoszenia na adres fts.poland@gmail.com. Karta zgłoszenia w załączeniu
- dla osób spoza kadry, dodatkowo, uiszczenie opłaty za udział w szkoleniu w wysokości 250 zł od osoby. Opłaty należy wpłacać na konto FTS z dopiskiem "Szkolenie czerwiec 2016".

Istnieje możliwość skorzystania z zakwaterowania w hotelu sportowym w Elblągu w pokoju 2 osobowym w cenie 35 zł od osoby (bez śniadania) - liczba miejsc ograniczona. W celu rezerwacji noclegu prosimy o przesłanie zgłoszenia e-mailem na adres: anna.pawlukiewicz@swiatowid.elblag.pl do dnia 17.06.2016 r.
Opłatę za noclegi należy uiścić w siedzibie FTS podczas rejestracji w dniu rozpoczęcia zgrupowania szkoleniowego. 

Informujemy, że można zapisywać się na lekcje indywidualne ze szkoleniowcami. Koszt jednej lekcji 120 Euro. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zapotrzebowania na lekcje ze wskazaniem szkoleniowców do dnia 17.06.2016 r. na adres e-mail: anna.pawlukiewicz@swiatowid.elblag.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

------------------
Karta zgłoszenia ---->>> POBIERZ
Program szkolenia STANDARD ---->>> POBIERZ
Program szkolenia LATIN ---->>> POBIERZ

 

Galeria zdjęć: