Udostępnij:
 

Kolegium Sędziowskie

 

Skład Kolegium Sędziowskiego FTS (kadencja 2019 - 2022):
Jerzy Miotk - przewodniczący
Justyna Hawkins
Arkadiusz Pavlović
Antoni Grycmacher
Krzysztof Cisek 

Uchwała Zarządu FTS nr 31/2020 z dn. 24.04.2020
Uchwała Zarządu FTS nr 34/2020 z dn. 09.06.2020

Regulamin Kolegium Sędziowskiego FTS

------------------

Skład Kolegium Sędziowskiego FTS (kadencja 2015 - 2019):
Alicja Majewska - przewodnicząca
Andrzej Golonka - członek
Jerzy Miotk - członek
Krzysztof Wasilewski - członek 
Łukasz Grzęski - członek
Krzysztof Cisek - członek

Uchwała Zarządu FTS nr 8/2015 z dn. 29.01.2015
Uchwała Zarządu FTS nr 89/2015 z dn. 20.09.2015
Uchwała Zarządu FTS nr 48/2017 z dn. 23.06.2015
Uchwała Zarządu FTS nr 49/2017 z dn. 23.06.2015

Regulamin Kolegium