Udostępnij:
 

Zgłoszenie turnieju

 

Zgłoszenie turnieju do kalendarza imprez:

 

1. Wniosek o przynanie praw organizacji turnieju punktowego FTS

Od dnia 1.04.2017 zgłoszenie turnieju należy dokonać poprzez BD FTS z panelu klubowego -> link
Osoba upoważniona w klubie do zgłoszenia turniejów loguje się do bazy na profilu klubowym i wypełnia formularz elektroniczny w zakładce ZGŁOSZENIE TURNIEJU -> ZŁÓŻ NOWY WNIOSEK.
Po wypełnieniu wniosku KROK 1 należy zapisać plik PDF wniosku  i przesłać nie później niż 6 tygodni przed planowaną datą rogrywania zawódów tanecznych do odpowiedniego związku wojewódzkiego.

Wniosek należy wypełnić i przesłać nie później niż 6 tygodni przed planowaną datą rogrywania zawódów tanecznych do odpowiedniego związku wojewódzkiego.

2. Regulamin turnieju FTS - wniosek KROK 2

Osoba upoważniona w klubie do zgłoszenia turniejów loguje się do bazy na profilu klubowym i wypełnia formularz elektroniczny w zakładce ZGŁOSZENIE TURNIEJU -> EDYTUJ WNIOSEK -> KROK 2.

Po wypełnieniu wniosku KROK 2 należy zapisać plik PDF wniosku  i przesłać nie później niż 4 tygodni przed planowaną datą rogrywania zawódów tanecznych do odpowiedniego związku wojewódzkiego wraz z regulaminem turnieju -> wzór regulaminu -> doc -> pdf

Szczegółowy opis obiegu wniosku turnieju jest zawarty w bazie danych w panelu klubu, związku oraz pod linkiem -> INSTRUKCJA 
Płatności online w Bazie FTS instrukcja -> Płatności online INSTRUKCJA