Data: 08.07.2015
 
Udostępnij:
 

Podsumowanie zgrupowania kadry FTS-Polska

 

Od 2 lipca 2015 r. w Elblągu trwało pierwsze zgrupowanie szkoleniowe dla kadry FTS-Polska. Do 4 lipca pod okiem szkoleniowców z Polski i zagranicy szkoliły się pary łacińskie, natomiast 3 lipca swoje zgrupowanie rozpoczęli członkowie kadry w stylu standardowym.

Z grupowaniu, które odbywał się w Elblągu, uczestniczyło ponad stu tancerzy pochodzących z klubów z całej Polski. Niektóre z par brały udział w obu zgrupowaniach, zarówno dla tancerzy standardowych i latynoamerykańskich. W programie zgrupowania znalazły się zajęcia z trenerami z Polski - Beatą Koprowską-Grzejszczak, Arkadiuszem Pavlovicem, Rusłanem Butko, Robertem Wota oraz zaproszonymi na zgrupowanie szkoleniowcami z zagranicy - Lasse Odegaard z Norwegii i Atis Legzdins z Łotwy.

W ramach zgruppowania odbywały się rozgrzewki taneczne w formie stretchingu czy cross fitu, było również spotkanie z lekarzem sportowym, fizjoterapeutą oraz psychologiem sportowym.

Zgrupowanie miało na celu nie tylko podniesienie poziomu wyszkolenia tanecznego członków kadry, ale również usystematyzowanie wiadomości z zakresu tańców standardowych i latynoamerykańskich oraz przygotowanie do nowego sezonu tanecznego.

 

Galeria zdjęć: