Data: 13.06.2015
 
Udostępnij:
 

Delegaci FTS na WDSF AGM 2015

 

W dniach 11-15 czerwca 2015 w Hiszpanii w Granadzie odbywa się tegoroczna edycja WDSF AGM. Polskę i FTS, jako członka WDSF, reprezentuje dwóch delegatów. 

Od dwóch dni trwają spotkania, panele i dyskusje związane z funkcjonowaniem WDSF i jej członkowskich organizacji. FTS i prowadzone przez jej członków działania zostały pozytywnie ocenione i docenione na forum międzynarodowym czego dowodem jest wybór, w dniu wczorajszym, polskiego delegata, Roberta Woty, do zarządu europejskiej federacji tańca - WDSF-DSE. Dzięki temu FTS będzie mogła w faktyczny sposób współtworzyć wizję rozwoju tańca sportowego w wymiarze europejskim. 

FTS posiadając pełne członkowstwo zarówno w WDSF jak i WDSF PD aktywnie uczestniczy w zebraniach sprawozdawczych obu organizacji. Delegaci FTS, Antoni Czyżyk i Robert Wota biorą rownież udział w panelach, podczas których prezentowana jest wizja rozwoju ruchu tanecznego zarówno jako dyscypliny jak i systemu szkoleniowego.

Na podkreślenie zasługuje rownież fakt, że Polska jako jedyny kraj mogła zaprezentować na forum projekt "Let's dance together", który dzięki pozyskanemu dofinansowaniu z programu Erasmus+ Sport angażuje partnerów z 12 krajów europejskich.

 

Galeria zdjęć: