Data: 09.01.2019
 
Udostępnij:
 

Kwalifikacje do MP FTS 2019

 

Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące możliwości startu w Mistrzostwach Polski FTS w roku 2019.

Kwalifikacje do nadchodzących mistrzostw zostaną opublikowane do dn. 13.01.2019 r. w zakładce RYWALIZACJA SPORTOWA -->> Kwalifikacje do MP FTS 2019.

Jednocześnie informujemy, że na podstawie Dwustopniowego Systemu Rozgrywania MP FTS (pkt. 3.4) w szczególnych przypadkach Zarząd Federacji Tańca Sportowego może na wniosek Komisji ds. Sportu Tanecznego FTS przyznać „dziką kartę”. Ilość par z „dziką kartą” nie może przekroczyć 5% ilości ogólnie zakwalifikowanych par.
O udzielenie „dzikiej karty” zawodnicy mogą ubiegać się do miesiąca przed rozegraniem Mistrzostw Polski FTS w danej konkurencji.

W tym celu należy złożyć do Zarządu FTS wniosek o przyznanie „dzikiej karty” (drogą e-mailową na adres: fts.poland@gmail.com) oraz uiścić opłatę w wysokości 200 zł od pary za rozpatrzenie wniosku (uchwała Zarządu FTS nr 85/2018 z dn. 17.12.2018 r.). Potwierdzenie dokonania przelewu należy dołączyć do składanego wniosku. Wnioski dotyczące konkretnych mistrzostw należy złożyć najpóźniej na miesiąc przed terminem rozgrywania danych mistrzostw. Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.   

 

Galeria zdjęć: