Data: 23.06.2016
 
Udostępnij:
 

Szkolenia i kursy

 

Rozpoczął się niezwykle pracowity okres dla tancerzy, sędziów, instruktorów i trenerów FTS. Przez najbliższych kilka dni w Elblągu każda z grup będzie miała swoje szkolenia, kursy i warsztaty.

Od 23 do 27 czerwca pod okiem szkoleniowców z zagranicy – Pietro Bragi, Lasse Odegaarda, Alexandra Melnikova, Svetlany Tveranovich i Iwony Golczak szkolić się będą tancerze Kadry FTS-Polska. Jest to pierwsze z zaplanowanych na ten rok bezpłatnych szkoleń dla naszych zawodników.

Pierwszą sesję zjazdową mają również uczestnicy kursu trenerskiego II klasy, szkolą się również przyszli instruktorzy sportu w tańcu sportowym.

Odbywać się będą również szkolenia dla sędziów punktowych FTS, podczas których szczególny nacisk położony zostanie na system sędziowania JS 2.1. Także sędziowie skrutinerzy spotkają się na obowiązkowym szkoleniu oraz egzaminach sędziowskich.

A wszystko to by doskonalić umiejętności taneczne zawodników, sędziów i trenerów, co owocuje z kolei rozwojem dyscypliny sportowej jaką jest taniec sportowy.  

 

Galeria zdjęć: