Data: 20.06.2016
 
Udostępnij:
 

Szkolenie 1-3 lipca br.

 

Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące szkolenia dla par Kady FTS-Polska kategorii Juniorzy i Seniorzy, które odbędzie się w Elblągu w dn. 1-3.07.2016 r.

Miejsce: Elbląg, budynek Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, Plac K. Jagiellończyka 1

Szkoleniowcy: Juozas Aleksandravičius, Beata Koprowska-Grzejszczak

Informujemy, że w zgrupowaniu szkoleniowym mogą wziąć udział również tancerze FTS niebędący członkami Kadry FTS-Polska po uiszczeniu opłaty w wysokości 100 zł od osoby.

Warunki uczestnictwa:

- dla członków Kadry FTS-Polska - obecność na liście Kadry FTS-Polska w kategorii Juniorzy, Seniorzy
- Przesłanie do dnia 26.06.2016 r. wypełnionej karty zgłoszenia na adres anna.pawlukiewicz@swiatowid.elblag.pl. Karta zgłoszenia w załączeniu

- dla osób spoza kadry, dodatkowo, uiszczenie opłaty za udział w szkoleniu w wysokości 100 zł od osoby. Opłaty należy wpłacać na konto FTS z dopiskiem "Szkolenie lipiec 2016".

Istnieje możliwość skorzystania z zakwaterowania w hotelu sportowym w Elblągu w pokoju 2 osobowym w cenie 35 zł od osoby (bez śniadania) - liczba miejsc ograniczona. W celu rezerwacji noclegu prosimy o przesłanie zgłoszenia e-mailem na adres: anna.pawlukiewicz@swiatowid.elblag.pl do dnia 24.06.2016 r.
Opłatę za noclegi należy uiścić w siedzibie FTS podczas rejestracji w dniu rozpoczęcia zgrupowania szkoleniowego. 

Informujemy, że można zapisywać się na lekcje indywidualne ze szkoleniowcami. Koszt jednej lekcji: Juozas Aleksandravičius 100 Euro, Beata Koprowska-Grzejszczak 150 zł. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zapotrzebowania na lekcje ze wskazaniem szkoleniowców do dnia 26.06.2016 r. na adres e-mail: anna.pawlukiewicz@swiatowid.elblag.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

---------------------------
Ogłoszenie o szkoleniu--->>> POBIERZ
Karta zgłoszenia--->>> POBIERZ