Data: 13.05.2016
 
Udostępnij:
 

Mistrzostwa we Wrocławiu i telewizji!

 

To już jutro, 14 maja, we Wrocławiu odbędą się najważniejsze w tym roku zawody tańca sportowego rozgrywane w Polsce. Mistrzostwa Europy w tańcach standardowych rozpoczną się już o godz. 11.00 rundą eliminacyjną.

Tego dnia Hala Stulecia zamieni się w olbrzymią salę balową, na której zatańczą mistrzowskie pary z całej Europy. Ci najlepsi zawalczą o miejsca w półfinale i finale podczas Gali wieczornej, która rozpocznie się o godz. 18.00.

Nie zabraknie również pokazów artystycznych - w specjalnym pokazie Rock’n’Rolla akrobatycznego zaprezentują się wielokrotni Mistrzowie Polski, Europy i trzykrotni Mistrzowie Świata – Anna Miadzielec i Jacek Tarczyło.

Zachęcamy do kibicowania reprezentantom Polski - w mistrzostwach zatańczą Giuseppe Longarini z Katarzyną Kapral oraz Michał Zacharewicz z Katarzyną Czyżyk.
Tych, którzy nie będą mogli być we Wrocławiu zachęcamy do oglądania transmisji na żywo już od godziny 20.00 na antenie Polsat Sport Extra.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka, Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki oraz Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.

Mistrzostwa Europy w Tańcach Standardowych zostały dofiansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Galeria zdjęć: