Data: 13.07.2015

Udostępnij:

Sukcesy na Mistrzostwach Świata w Rimini

W dniach 11- 12 lipca br. we włoskim Rimini odbyły się Mistrzostwa Świata WDSF. 11 lipca rywalizowały pary w kategorii Juniorów Starszych w 10 tańcach, 12 lipca należał do par Młodzieżowych w stylu standardowym. Polskie pary - tancerze FTS osiągnęli bardzo dobre wyniki!

Polskę i FTS na obu turniejach reprezentowały pary - w 10 tańcach: Maciej Kloskowski i Nikola Ziętowska, w kategorii par młodzieżowych - Mateusz Brzozowski i Justyna Możdżonek oraz Michał Kieszek z Julią Stefańską.

Polska para w kategorii Junior II w 10 tańcach, Maciej Kloskowski i Nikola Ziętowska startowała razem z innymi 34. parami i ostatecznie ukończyła zawody na 14. miejscu. Następnego dnia, 12 lipca Polacy rywalizowali z 64. parami o tytuł Mistrzów Świata Młodzieży w stylu standardowym. Najlepszy wynik i miejsce w finale wywalczyli Mateusz Brzozowski i Justyna Możdżonek zajmując wysoką czwartą lokatę. Druga polska para ukończyła turniej na 14. miejscu.

Na mistrzostwach wystąpiła również polska para w kategorii Senior II w stylu standardowym, Jaroslaw Kraiński i Anna Kraińska, kórzy co prawda zajęli lokatę 98-100, ale wcześniej pokonali ponad 130 innych par!

Wszystkim parom gratulujemy wyników i zajętych lokat.